
| Dobavljač | Od 9 mjeseci |
| Veličina | 97*48*100 cm |
| Ukupna visina | 100 cm |
| Veličina pakiranja | 63*38*28 cm |
| Ukupna dužina | 97 cm |
| Prilagodljiva visina | Da |
| UV filter | Da |
| Pakiranje u kartonu A/N | Da |
| Težina | 7,7 kg |
| Nosivost | 17 kg |
| Kotači | EVA wheels |
| Boja | crvena |
| Set proizvoda | Ne |
Učitavam setove…
Učitavam recenzije...