
| Dobavljač | Od 12 mjeseci |
| Podrijetlo | Francuska |
| Veličina | 38*26*28 cm |
| Ukupna visina | 28 cm |
| Ukupna dužina | 38 cm |
| Pakiranje u kartonu A/N | Da |
| Težina | 1,33 kg |
| Boja | crvena |
| Set proizvoda | Ne |
| Príslušenstvo | Ne |
Učitavam setove…
Učitavam recenzije...