
| Dobavljač | Od 3 godine |
| Podrijetlo | Germany |
| Veličina | 17*8*9 cm |
| Ukupna visina | 9 cm |
| Veličina pakiranja | 30*20*30 cm |
| Ukupna dužina | 17 cm |
| UV filter | Da |
| Pakiranje u kartonu A/N | Da |
| Težina | 0,1 kg |
| Set proizvoda | Ne |
| Príslušenstvo | Da |
Učitavam setove…
Učitavam recenzije...