Radionica Bricolo One, francuskog proizvođača Smoby, predstavlja originalnu igračku za dječake od 3. godine starosti. Sadrži brojne funkcije i dodatke, koji jamče sate i sate pune zabave i majstorskih poslova za male majstore. Djeca se mogu veseliti setu od 79 dodataka, među kojima su kliješta, odvijač, pila, čekić, ključevi, škripac, vijci, matice, čavli, čekić i ravnalo. Radionica za dječake sadrži puno prostora za pohranu i kutije za manje vijke te sustav za vješanje alata. Dječji radni stol stoji na 4 stabilne noge i izrađen je od izdržljive plastike s glatkom površinom.
Očaravajući izgled u motivu radnog alata Black&Decker naglašava realistična iskustva tijekom tehničkih zanimanja. Vrlo je važno najmlađe usmjeravati prema igrama zanimanja odraslih. Tako se na razigran način približavaju svijetu odraslih, te isprobavaju i otkrivaju kako izgleda život pravog majstora. Igrom s dječjom radionicom razvijaju se djetetova fina motorika i spretnost pokreta. Uporaba alata potiče i razvoj logičnog razmišljanja i koncentracije. S radionicom, za vrijeme popravaka u svojoj sobi, razvijaju i maštu te izražavanje. Dimenzije stolića iznose 56*34*103 cm.
Francuski proizvođač Smoby već godinama djeci donosi prvoklasne igračke vrhunske kvalitete. Materijal Smoby igračaka čvrst je i izdržljiv, a istovremeno nježan i gladak za dječje ručice te baršunast na dodir. Sve Smoby dječje igračke imaju zaobljene rubove, kako bi vaša djeca bila sigurna i zaštićena od ozljeda za vrijeme zabavnih igara. Boje na Smoby igračkama potiču i razvijaju dječju maštu, zato će osvojiti svako dijete. Igračke ispunjavaju najstrože sigurnosne standarde i jamče francusku kvalitetu te originalan izgled.

| Dobavljač | Od 3 godine |
| Podrijetlo | Francuska |
| Veličina | 56*34*103 cm |
| Ukupna visina | 103 cm |
| Veličina pakiranja | 60*16*76 cm |
| Pakiranje u kartonu A/N | Da |
| Boja | narančasta |
| Set proizvoda | Ne |
| Príslušenstvo | Ne |
Učitavam setove…
Učitavam recenzije...