
| Dobavljač | Od 3 godine |
| Podrijetlo | Germany |
| Veličina | 31*18*30 cm |
| Ukupna visina | 30 cm |
| Veličina pakiranja | 35*23*34 cm |
| Ukupna dužina | 31 cm |
| UV filter | Da |
| Pakiranje u kartonu A/N | Da |
| Težina | 0,7 kg |
| Boja | žuta |
| Set proizvoda | Ne |
| Príslušenstvo | Da |
Učitavam setove…
Učitavam recenzije...