ODRÁŽADLO Quad pre malých začínajúcich štvorkolkárov má široké sedenie pre väčšiu stabilitu dieťaťa, výška sedadla je 27cm, výška riaditiek 37cm, nosnosť 50 kg, vhodné pre deti od 36 mesiacov.

| Dobavljač | Od 3 godine |
| Podrijetlo | Hungary |
| Veličina | 60*38*40 cm |
| Visina površine za sjedenje | 27 cm |
| Visina ručice | 37 cm |
| Nosivost | 25 kg |
| Boja | modra |
| Set proizvoda | Ne |
Učitavam setove…
Učitavam recenzije...