6 kusov kolkov na bowling, zahrá sa viac detí naraz, kolky aj gulička sú ľahké, takže nie sú pre dieťa obtiažné, pre deti od 18 mesiacov.

| Dobavljač | Od 18 mjeseci |
| Podrijetlo | Francuska |
| Veličina | 22,5*13*19 cm |
| Ukupna visina | 19 cm |
| Veličina pakiranja | 22,5*13*19 cm |
| Pakiranje u kartonu A/N | Da |
| Težina | 0,20 kg |
| Set proizvoda | Ne |
Učitavam setove…
Učitavam recenzije...