Plastové hrabličky s lopatkou do piesku, pre deti od 18 mesiacov.

| Dobavljač | Od 18 mjeseci |
| Podrijetlo | Francuska |
| Veličina | 52*14*5,5 cm |
| Veličina pakiranja | 52*14*5,5 cm |
| Težina | 0,19 kg |
| Boja | crvena |
| Set proizvoda | Ne |
| Príslušenstvo | Ne |
Učitavam setove…
Učitavam recenzije...