ODRÁŽADLO s motívom motorky pre malých začínajúcich šoférov,s veľkým predným svetlom.Pre vývoj pohybovej schopnosti dieťaťa. Dieťa sa posúva nohami a posilňuje si svaly na nohách, zelenej farby , vhodné pre deti od 24 mesiacov. Maximálna nosnosť je 25 kg.Výška sedadla je 32 cm,výška riaditiek 49 cm

| Dobavljač | Od 3 godine |
| Podrijetlo | Hungary |
| Veličina | 67*28*49 cm |
| Ukupna visina | 49 cm |
| Visina površine za sjedenje | 32 cm |
| Nosivost | 50 kg |
| Boja | zelena |
| Set proizvoda | Ne |
Učitavam setove…
Učitavam recenzije...