
| Dobavljač | Od 3 godine |
| Podrijetlo | Hungary |
| Veličina | 58*32*42 cm |
| Ukupna visina | 42 cm |
| Nosivost | 50 kg |
| Boja | crvena |
| Set proizvoda | Ne |
| Príslušenstvo | Ne |
Učitavam setove…
Učitavam recenzije...