
| Dobavljač | Od 24 mjeseca |
| Podrijetlo | Hungary |
| Veličina | 130*95*72 cm |
| Ukupna visina | 72 cm |
| Ukupna dužina | 130 cm |
| Dužina površine za klizanje | 95 cm |
| Boja | modra |
| Set proizvoda | Ne |
Učitavam setove…
Učitavam recenzije...