GO KART auto na šlapanie je pretekárska motokára na reťazový pohon s plastovými kolesami, plastovo-kovovou konštrukciou, vhodné pre malých pretekárov od 3 rokov, max.nosnosť do 50 kg.

| Dobavljač | Od 3 godine |
| Podrijetlo | Hungary |
| Veličina | 115x56x49 cm |
| Ukupna visina | 59 cm |
| Nosivost | 50 kg |
| Boja | crvena |
| Set proizvoda | Ne |
| Príslušenstvo | Ne |
Učitavam setove…
Učitavam recenzije...