Vedierko má krásne farby a dokonca priesvitné a perleťové, pre deti od 18 mesiacov. Rozmery majú 18*17*15,5 cm.

| Dobavljač | Od 18 mjeseci |
| Podrijetlo | Francuska |
| Veličina | 18*17*16 cm |
| Ukupna visina | 17 cm |
| Veličina pakiranja | 40*30*30 cm |
| Težina | 0,03 kg |
| Set proizvoda | Ne |
| Príslušenstvo | Ne |
Učitavam setove…
Učitavam recenzije...