ODRÁŽADLO s motívom zajaca . Pre vývoj pohybovej schopnosti dieťaťa. Dieťa sa odráža nohami a posilňuje si svaly na nohách.Pre deti od 18 mesiacov,výška sedadla 25 cm,výška riaditiek 39 cm nosnosť 25 kg

| Dobavljač | Od 18 mjeseci |
| Podrijetlo | Hungary |
| Veličina | 46*29*37 cm |
| Ukupna visina | 37 cm |
| Visina površine za sjedenje | 25 cm |
| Nosivost | 25 kg |
| Boja | žuta |
| Set proizvoda | Ne |
Učitavam setove…
Učitavam recenzije...