ODRÁŽADLO s pedálmi pre rozvoj pohybovej schopnosti dieťaťa. Pohybuje sa nohami a tak sa mu spevňujú svaly na nohách, pričom sa dajú použiť aj pedále takže sa lahšie naučí aj bicyklovať.Výška sedadla 32 cm,výška riaditiek 44 cm,nosnosť do 50 kg,pre deti od 3 rokov

| Dobavljač | Od 3 godine |
| Podrijetlo | Hungary |
| Veličina | 54*28*44 cm |
| Ukupna visina | 44 cm |
| Visina površine za sjedenje | 32 cm |
| Nosivost | 50 kg |
| Boja | crvena |
| Set proizvoda | Ne |
Učitavam setove…
Učitavam recenzije...