
| Dobavljač | Od 0 mjeseci |
| Podrijetlo | Designed in France |
| Veličina | 87*51*52 cm |
| Ukupna visina | 87 cm |
| Veličina pakiranja | 63,5*16,5*57 cm |
| Prilagodljiva visina | Da |
| Pakiranje u kartonu A/N | Da |
| Težina | 5 kg |
| Nosivost | 9 kg |
| Set proizvoda | Ne |
Učitavam setove…
Učitavam recenzije...