
| Dobavljač | Od 3 godine |
| Podrijetlo | Francuska |
| Veličina | 17*5*22 cm |
| Veličina pakiranja | 21*6*19 cm |
| Na baterije | Da |
| Električni | Da |
| Svjetlo | Da |
| Zvuk | Da |
| Težina | 0,29 kg |
| Note | Battery: 2 x AA/LR6 |
| Boja | narančasta |
| Set proizvoda | Ne |
| Príslušenstvo | Ne |
Učitavam setove…
Učitavam recenzije...